İSKORPİT RESTORAN

Şile’nin en uğrak yerlerinden,  liman mevkiinde yer alan İskorpit Balık Restoranı yaz- kış deniz mahsullerinin lezzetine ve huzurun tadına ulaşabileceğiniz alkolsüz hizmet veren ilk ve tek balık restoranıdır.

Yaz aylarında Karadeniz esintisi ile denizin güzelliğini izlerken deniz mahsullerinin eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz restoranımızda kış aylarında ise şömine sıcaklığının yanında balığınızın tadına varırken Şile manzarası sizlere eşlik edecektir.

Restoranımızın kapalı alanı 150 kişi teras bölümü 50 kişi olmak üzere 200 kişiyi aynı anda ağırlayabilmektedir… Grup yemeklerinin vazgeçilmez mekanı olan İskorpit Restoran haftaiçi-haftasonu serpme sabah kahvaltısı,  öğle yemeği ve akşam yemeklerinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Açık hava çocuk oyun alanı ve otoparkıyla İstanbul merkeze 1 saatlik mesafede olan şirin sahil kasabamız,  

 

Şile seni bekliyor…

 

Mercan Köşk Şilenin Mavi Kalbi

 

  • Güler yüzlü hizmet ve hijyen vazgeçilmez ilkemizdir.   Dileyen müşterilerimiz mutfağımızı ziyaret edebilir.

ÇALIŞMA SAATLERİWEB SİTESİ
08:00- 21:30 ARASI HİZMET VERMEKTEDİR
Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1 Mercanköşk-1