SOSYAL TESİSLER

İskorpit Restoran

Şile Liman Mevkiinde yer alan ilk ve tek alkolsüz balık restoranıdır. Mevcut düzeninde kapalı alanında 4 kişilik 24 masası 2 kişilik 4 masası bulunmaktadır. Eklenebilen masa ve sandalyelerle toplamda 150 kişi,  teras bölümünde ise 4 kişilik 12 masası, 2 kişilik 1 masasıyla 50 kişiyi ağırlayabilmektedir. İstenirse bu alanda da masa ve sandalye sayısı arttırılabilir.

 

Çamlık Restoran

Çam ağaçlarının içinde geniş koru alanında yer alan et restoranımız şık ve rahat dekorasyonuna eklediği asansörlü cam düzeneği ile dört mevsimin keyfini sunmaktadır. Mevcut düzeninde kapalı alanında 4 kişilik 22 masa ve 2 kişilik 8 masası ile toplam 72 kişilik oturma düzenine sahiptir. Eklenebilecek masa ve sandalyelerle 100 kişilik oturma düzenine çıkarılabilir. Teras olarak adlandırdığımız sigara içilebilen bölümde 4 kişilik 6 masası ile 24 kişilik oturma düzenine sahiptir.

 

Coffee Gutta

Kafemiz Liman mevkiinde yer alan tek kafedir. Kapalı alanında 55 kişiyi açık alanında bulunan 4 kişilik 48 masası ile toplamda 248 kişiyi ağırlayabilmektedir. Eklenebilecek masa ve sandalyelerle bu sayı 270 kişiden fazlasına çıkarılabilir. Aynı zamanda (take awey) al ve çık hizmeti de vermekte olan kafemiz ilçemizin tamamına kahve zevkini sunmaktadır.

 

Çamlık Etkinlik Salonu

Çamlık korusunda Çamlık restoranımız ile aynı binada yer alan Etkinlik Salonumuz, masa düzeninde 300 kişiyi Kokteyl düzeninde 1.500 kişiyi sandalye düzeninde750 kişiyi ağırlayabilmektedir.  Açık alanının oldukça geniş olması nedeniyle genellikle kır düğünlerinin tercihi olmaktadır.