​Merca​n Kö​şk

 ŞİLE BELEDİYESİ  İŞTİRAKİDİR.

ŞİLE'NİN MAVİ KALBİ

 İlhan Ocaklı

Kıymetli hemşehrilerim; Sizlerin teveccühü ve tercihi ile Belediye Başkanlığı görevini üstlendiğimden bu yana, meclis üyelerimiz ve ekibimizle birlikte Şile’yi ve bölgemizi geleceğe en doğru şekilde taşıyabilmek için gerekli yatırımların ve projelerin hayata geçirilmesi için var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü biz Şile’yi çok seviyoruz. 

Otopark hizmetleri

Şile Belediyesine ait katlı, açık ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden sistemli bir şekilde yönetip işletmek, kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirme amacıyla şehir içi trafik yoğunluğunun azaltılmasına katkı sağlamak için projeler üreten Mercanköşk, yeni yapılacak otoparkların nereye yapılacağını stratejik olarak belirlemek ve ağırlıklı olarak katlı, zeminaltı ve teknolojik otoparklar yapmak için çalışmaktadır..

Sosyal Tesisler

Yeni yüz yeni hizmet anlayışı ile Şile Sosyal Tesisler’imiz tüm pandemi kuralları çerçevesinde yeşilin, denizin, çam kokusunun hakim olduğu güvenilir çocuk oyun alanlarının birleştiği yerlerde tüm halkımızı ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Organizasyonlar

Düğün, nişan, sünnet gibi merasimler ve mezuniyet balosu, iş yemeği, iftar yemeği ve toplantılar gibi her türlü toplu organizasyonların kusursuz olabilmesi için en doğru adres Şile Sosyal Tesisleri… Eşsiz manzaraları ile İstanbul’un prestij mekanları Şile Sosyal Tesisleri, ömür boyu unutulmayacak ve mutlu anılarda büyük yer kaplayacak özel günlerde, farklı konseptlerde dizayn edilmiş salonlarında kaliteli hizmet anlayışı, zengin menü seçenekleri ve profesyonel personeli ile dört mevsim hizmetinizde.

Reklam Hizmetleri

Billboardlar, temel olarak araçlar ile  yayalara hitap eden reklam uygulamasıdır. Bazı reklam kanalları zamanla popülerliğini yitirse de, billboard reklamları için bu durum söz konusu değildir çünkü dış metanda olan herkes billboardları görür. Bu yüzden reklamlar neredeyse her zaman işe yarar. Tüketicilerin billboardları görmesi için hiçbir şey yapmaları gerekmez. Renkli , mizahi içerikli veya çekici sloganlı  reklamlar otobüs duraklarında, sıkışık trafikte veya ATM sırasında beklerken insanlara hitap edebilir.

Mesire Alanları

Sofular mahallemizde yer alan ve denize kıyısı olan mesire alanımız ziyaretçilerine hem deniz ve plaj keyfi hem de aynı zamanda doğa ile iç içe dinleme imkanı sunuyor. Mesire alanımızın içerisinde bulunan otopark ve kamp meraklılarına ayrılmış bölümün yanı sıra deniz manzarası eşliği ve çam ağaçlarının gölgesinde yapacağınız piknik alanı ile unutulmaz bir gün geçireceğinizin garantisini veriyor.

Fotoğraf Çekim Alanı

Karadeniz'e kıyısı olan İstanbul’un bir ilçesi olan Şile, Alacalı Fotoğraf Çekim Alanı hoş bir sayfiye yeri. Upuzun sahili ve berrak suları ile düğün fotoğraflarının yanı sıra, Save The Date, Trash The Dress çekimlerin için de ideal bir mekan.

Bilgilendirme

Şile Kart Hakkında

Şile Kart Şile Belediyesi Mercan Köşk A.Ş.’ ye ait tüm sosyal tesislerinde ve otoparklarında öncelikli olmak üzere birçok özel işletme ve hizmet alanlarında indirim sağlamaktadır. Siz de Şile Kart sahibi olmak isterseniz www.silekart.com üzerinden veya Kent meydanındaki Şile Kart ofisinden başvuru yapıp kartınızı alabilirsiniz. 

Otopark Aboneliği Hakkında

Sezonluk işletilen otoparklarımızın abonelik kayıtları Merkez Ofis tarafından yürütülmekte olup Katlı otopark abonelikleri hem Merkez ofisimiz hem de Katlı Otopark Gişe bölümünden sağlanmaktadır. Abonelik için araç ruhsatı ve kimlik kartınız ile mücarat edebilirsiniz. Merkez ofis adres bilgileri sayfanın alt kısmındaki Adres bölümünde detaylı olarak yazmaktadır.
    (0216) 710 37 77 numaradan ulaşabilirsiniz.

Organizasyon & Reklam ve Bilboard Hakkında

Bilboard kiralama, Organizasyon için Sosyal tesis kullanımı Merkez Ofis tarafından sağlanmaktadır. Merkez ofis adres bilgileri sayfanın alt kısmındaki Adres bölümünde detaylı olarak yazmaktadır.
   (0216) 710 37 77 numaradan ulaşabilirsiniz.

Duyurular

Duyurular bu alanda paylaşılacaktır.

HAKKIMIZDA & DEĞERLERİMİZ

Mercan Köşk Turizm Organizasyon İnşaat İşletmecilik Ticaret A.Ş.  29 Eylül 2006 yılında Şile Belediyesi tarafından kurulmuştur.

Adres

Çavuş Mahallesi Emek Sokak NO:2/A Şile/İstanbul

Email 

bilgi@mercankosk.com.tr

Telefon

+90 216 710 37 77